Kategorie
Bez kategorii

Gadżety świąteczne

Okres świąteczny to tradycyjnie wspaniały czas na wręczanie prezentów osobom, o których pamiętamy i które są dla nas ważne. Obdarowanie pracowników prezentami świątecznymi wpływa na utrzymanie sympatycznych relacji w zespole, może przez to przynieść wzrost zaanagażowania w firmie. Także podarunki dla klientów są miłym gestem i na pewno wzmocnią wzajemne relacje zawodowe. Zastanawiając się nad tym jakie gifty firmowe wybrać na pewno ważną rolę odgrywa kryterium przydatności podarunku, jak i ceny a także możliwość umieszczenia własnego nadruku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów proponujemy jak co roku nowe interesujące propozycje gadżetów świątecznych z własnym nadrukiem.

Proponujemy więc klasyczne bombki na choinkę oraz filcowe zawieszki w różnych kształtach.

Kawa, którą pracownicy będą pili w kubku reklamowym z nadrukiem świątecznym z pewnością umili chwile spędzone w biurze.

Przydatnym gadżetem są też smycze reklamowe z motywem świątecznym – proponujemy wersję premium – smycz okrągła z tkaną metką lub wersję klasyczną – smycze z własnym nadrukiem.

Dla narciarzy polecamy przydatne skipasy z motywem świątecznym lub logo firmy. Na stoku przyda się też przytulny komin z nadrukiem.

Każdy pracownik biurowy z pewnością doceni podarunek w formie usb z nadrukiem świątecznym, na którym można zapisać zdjęcia ze świątecznymi wspomnieniami jak również materiały firmowe.

Taki komplet prezentów proponujemy przewiązać elegancką satynową wstążką prezentową z nadrukiem.

Te i inne gadżety reklamowe na święta pomogą wybrać i zamówić nasi doradcy, dzwoń lub pisz na email naszych doradców handlowych.