Opaski reklamowe

Opaski reklamowe i silikonowe z własnym nadrukiem na rękę

Opaski reklamowe na rękę stanowią wygodny i praktyczny gadżet, na którym można prezentować logotypy, hasła reklamowe. Są widoczne, a zarazem mogą stanowić ciekawy dodatek do ubioru. Opaski materiałowe z zatrzaskiem plastikowym, który umożliwia dopasowanie do ręki, a jednocześnie zapobiega zsuwaniu znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju eventów. Pozwalają na rozróżnienie uczestników wydarzenia, a jednocześnie dają możliwość ekspozycji logo. Oferujemy tanie i praktyczne opaski silikonowe z nadrukiem sublimacją, a także eleganckie opaski tkane.

Opaski silikonowe na rękę znajdują szerokie zastosowanie wśród osób uprawiających różne dyscypliny sportowe, a także mogą być oznaką przynależności stosowaną przez różne grupy społeczne, organizacje i fundacje. Opaski silikonowe znakujemy sitodrukiem lub tłoczymy logo w silikonie, tłoczenie może być dodatkowo wypełnione kolorem. Możemy zastosować silikon świecący w ciemności, dzięki czemu opaski będą lepiej widoczne. Dla celów bezpieczeństwa stosowane są opaski odblaskowe z nadrukiem. Opaski odblaskowe są dostępne w 9 kolorach, w rozmiarach: 30x3cm, 34x3cm i 40x3cm. W celu zamówienia opaski z własnym nadrukiem skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Opaski silikonowe z własnym nadrukiem – dlaczego warto?

Jeżeli szukasz wyjątkowych gadżetów reklamowych, które można w pełni spersonalizować, to silikonowe opaski na rękę z własnym napisem z pewnością przypadną Ci do gustu. W naszej bogatej ofercie znajdują się produkty wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Na tle konkurencyjnych propozycji prezentowane opaski reklamowe wyróżniają się m.in. nienaganną estetyką oraz wyjątkową wytrzymałością – zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie czynników środowiskowych.

Możliwość zaprojektowania gadżetu na indywidualnie zamówienie sprawia, że każdy znajdzie tutaj opcję idealnie dostosowaną do konkretnych potrzeb. Zapewniamy sprawną realizację powierzonego nam zlecenia, a przy zamówieniu większej liczby opasek silikonowych z własnym nadrukiem – darmowy transport. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Najwyższej jakości opaski silikonowe odblaskowe

W naszej ofercie znajdują się również opaski odblaskowe z nadrukiem. Jest to produkt, który sprawdzi się nie tylko w przypadku imprez masowych, ale także na co dzień. Dzięki przemyślanemu projektowi oraz wykorzystaniu powłok odbijających światło tego typu opaski reklamowe mogą pomóc zadbać o kwestie związane z bezpieczeństwem. Nasze produkty mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie każdy. Zapraszamy do składania zamówień!

Inne produkty w naszej ofercie

Identyfikatory i smycze z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym

USB
PENDRIVE

Pasy
bagażowe

Długopisy
REKLAMOWE