Gadżety reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym

Kubki firmowe i reklamowe z logo – Producent

Sublimacja jest metodą nadruku, która pozwala na umieszczenie na przedmiotach grafik w nieograniczonej ilości kolorów. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje upominków firmowych z nadrukiem sublimacyjnym jak np. smycze, kubki reklamowe z logo, podkładki pod mysz, ściereczki do okularów.

Wytworzone przez nas jako producenta gadżetów podkładki pod mysz doskonale pełnią rolę promocyjną. Dzięki dużej powierzchni zadruku są świetnym nośnikiem informacji, możemy umieścić na nich dowolną grafikę, dane kontaktowe firmy czy hasło marketingowe.
Nadruk na podkładkach na mysz nanosimy metodą sublimacji, która umożliwia zastosowanie nieograniczonej ilości kolorów i przejść tonalnych. Oferujemy podkładki z własnym nadrukiem w następujących rozmiarach: 60x40cm, 48x38cm, 36x29cm, 24,5 x 19 cm, a także okrągłe o średnicy 21cm.

Producent kubków reklamowych z nadrukiem i logo

Jako producent kubków reklamowych z nadrukiem i logo, smyczy reklamowych i innych gadżetów firmowych oferujemy też bandany, czyli kominy ozdobione motywami graficznymi, które są interesującą propozycją dla osób aktywnych. Mogą być wykorzystywane jako osłona twarzy, nakrycie głowy, szalik czy opaska na rękę. Bandany z własnym nadrukiem wykonane są z poliestru, który izoluje temperaturę. Istnieje też możliwość zastosowania materiału ekologicznego z recyklingu PET.

Nadruk reklamowy na bandanach wykonujemy metodą sublimacji w pełnym kolorze, dlatego możemy umieścić dowolną najbardziej złożoną grafikę i logoProwadzona przez nas firma słynie jako producent nie tylko smyczy reklamowych, ale także ściereczek do okularów z własnym nadrukiem w odróżnieniu od ściereczek jednorazowych są przedmiotem wielokrotnego użytku, co przyczynia się do mniejszej produkcji odpadów. Walor ekologiczny ściereczek firmowych możemy podnieść poprzez zastosowanie materiału z recyklingu PET.

Oferujemy ściereczki do okularów z logo, w wymiarach 10cm x 15 cm oraz 17cm x 18 cm.
Na ściereczki nanosimy
nadruk reklamowy w full kolor metodą sublimacji.

Wysokiej jakości kubki reklamowe

Oferowane przez nas jako producenta gadżetów użytkowych kubki z nadrukiem firmowym znajdują praktyczne zastosowanie. Miło jest napić się ciepłej kawy lub herbaty z ulubionego kubka. Kubek można wykorzystać jako upominek reklamowy, może być nagrodą w konkursie lub być po prostu na wyposażeniu firmy, z którego korzystają pracownicy i goście, eksponując jednocześnie firmowe logo.

Polecamy kubek reklamowy w klasycznym kształcie, na który możemy nanieść dowolny wielobarwny nadruk metodą sublimacji.
W naszej ofercie jako
producenta gadżetów marketingowych znajdują się też kubki firmowe w najróżniejszych kształtach. W zależności od potrzeb, charakteru logo i gustu możemy je znakować bezpośrednio sitodrukiem, kalkomanią organiczną lub grawerem. W kwestii doboru odpowiedniej techniki to Ty podejmujesz ostateczną decyzję.
W celu wyboru gadżetu i metody znakowania zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że zaprojektowane przez nas upominki promocyjne spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Kubki reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym

Prowadzona przez nas firma jako popularny producent gadżetów reklamowych z logo oferuje bogaty asortyment upominków z nadrukiem. Kubki reklamowe z nadrukiem to praktyczne gadżety, które znajdują różnorodne zastosowania. Podana w kubkach ozdobionych firmowym nadrukiem gorąca kawa czy herbata smakuje wyjątkowo, ale w razie potrzeby można je wykorzystać również jako doniczkę, piórnik lub naczynie do serwowania przekąsek (np. paluszków, rurek z kremem itp.). Położone w widocznym miejscu przedmioty świetnie sprawdzają się jako nośnik przekazów marketingowych. Warto umieszczać je na biurku w pomieszczeniu, gdzie standardowo przyjmuje się klientów i kontrahentów. W ten sposób buduje się pozytywny wizerunek marki, gwarantując jej rozpoznawalność

Kubek reklamowy z nadrukiem standardowo wręcza się również pracownikom oraz partnerom biznesowym w ramach przeprowadzanych akcji promocyjnych. Jako producent tego rodzaju gadżetów przykładamy szczególną wagę do umiejętnego wyeksponowania na ich powierzchni logo firmy oraz jej danych kontaktowych. Dzięki temu nasze upominki firmowe z powodzeniem pełnią nie tylko funkcję marketingową, ale także informacyjną.

 

Kubek firmowy z logo – estetyczny i praktyczny

Przywiązujemy ogromną wagę do najwyższej jakości wykonania gadżetów. Nasze kubki reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym łączą w sobie estetyczny design oraz funkcjonalność użytkowania. Kubki wykonane są z wysokiej jakości porcelany, a starannie wykonany nadruk utrzymuje się długo na powierzchni kubka. To sprawia, że oferowane przez nas artykuły odznaczają się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Kubki reklamowe – personalizacja projektu to podstawa

Jako doświadczony producent tanich upominków firmowych zdajemy sobie sprawę z odmienności potrzeb i preferencji klientów. Dlatego dla każdego konsumenta przygotowujemy spersonalizowany projekt na podstawie przekazanych wskazówek i wytycznych. Nie musisz polegać wyłącznie na własnej wyobraźni, aby przekonać się, jakie będą efekty naszego działania, nim przystąpimy do realizacji zadania. Na Twoje życzenie przedstawimy Ci darmową wizualizację kubków reklamowych z logo. Nasze produkty dostępne są w różnych kształtach, wzorach i wariantach kolorystycznych. Sam decydujesz, w jaki sposób zostanie ozdobiona powierzchnia przedmiotu. Masz do wyboru całą paletę Pantone. Gotowe kubki wyślemy na podany adres firmą kurierską niezwłocznie po zakończeniu produkcji.

Inne produkty w naszej ofercie

Identyfikatory i smycze z nadrukiem

Opaski
reklamowe

USB
PENDRIVE

Pasy
bagażowe

Długopisy
REKLAMOWE