Kategorie
Gadżety reklamowe

Spakuj gadżet na wyprawę!

Co klient może zabrać na wyprawę ?

Letnie tygodnie to czas wyjazdów bliższych i dalszych, w wakacyjnych wyprawach często towarzyszą nam przeróżne gadżety. Warto zadbać, żeby klienci posiadali gadżety reklamowe z logo przypominające o firmie, która je podarowała.

Szczególną popularnością cieszą się tanie gadżety reklamowe o praktycznym zastosowaniu. Wśród nich znajdują się pasy bagażowe z nadrukiem. Pas bagażowy z logo jest nie tylko widocznym nośnikiem reklamy, ale też pozwala na bezpieczne spięcie bagażu przed udaniem się na lotnisko.

Pasy wykonujemy z wytrzymałej taśmy o szerokości 5cm, wyposażamy w klamrę pozwalającą na regulację długości oraz bezpiecznie zapięcie. Nadruk na pasach bagażowych umieszczamy techniką sublimacji, która oferuje możliwość umieszczenia grafik w dowolnej ilości kolorów bez wpływu na cenę. Wystarczy przesłać logo w krzywych, a nasi graficy przygotują bezpłatną wizualizację pasa bagażowego z logo.

Innym praktycznym gadżetem z logo są breloki reklamowe i smycze z nadrukiem. Dzięki nim nie zgubimy kluczy i możemy wygodnie przenosić smartfona czy okulary słoneczne.

Smycze reklamowe jako idealny gadżet

Jako producent smyczy reklamowych oferujemy szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych potrzeb i gustów, od praktycznych, tanich smyczy reklamowych z nadrukiem sublimacją, po smycze z segmentu premium jak smycze tkane na okrągło czy smycze okrągłe z logo na haftowanej metce. W zależności od zastosowania smycze z logo mogą być zakończone karabińczykiem na klucze, metalową szeklą, zaczepem na telefon lub końcówkami na okulary.

Dużą popularnością wśród osób poszukujących praktycznych gadżetów reklamowych z nadrukiem cieszy się worek sportowy w formie plecaka, który ze względu na możliwość znakowania metodą sublimacji i dużą powierzchnię zadruku świetnie łączy funkcje użytkowe z ekspozycją logo i przekazu reklamowego.

W każdej wyprawie dobrze jest chwilę odpocząć przy kubku kawy lub herbaty. Proponujemy niezawodne kubki reklamowe z nadrukiem, w klasycznym kształcie. Duża powierzchnia znakowania i możliwość nadruku w pełnym kolorze sprawiają, że kubki z własnym nadrukiem stanowią znakomity nośnik reklamy.

W sprawie letniej promocji na te i wiele innych gadżetów reklamowych z nadrukiem skontaktuj się z naszym działem handlowym.