USB reklamowe

Pendrive reklamowe własnym nadrukiem – Producent pamięci USB

USB reklamowe to praktyczny i funkcjonalny gadżet reklamowy. Jest bardzo użyteczny w codziennej pracy, w biurze, a także podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych, kongresów, targów itp. Pendrive z własnym nadrukiem można wykorzystać do przekazania klientom treści prezentacji, cenników, umieszczonych w pamięci urządzenia, dodatkowo oznakowanego logo firmy.

Pamięci USB reklamowe jako praktyczny element reklamy firmy

USB z własnym nadrukiem świetnie sprawdzi się także jako upominek dla klientów lub pracowników. Taki prezent jak pendrive z logo firmy będzie chętnie wykorzystywany na co dzień jako narzędzie pracy lub do przechowywania prywatnych zdjęć, lub dokumentów i raczej nie zostanie wyrzucony jak nikomu niepotrzebna ulotka. Oryginalne produkty (niektóre dostępne tylko u nas) w postaci pamięci USB z nadrukiem pomagają w promowaniu marki. Warto je uwzględnić w tym procesie jako przydatne i skuteczne gadżety reklamowe.

Pamięć USB z nadrukiem – możliwości konfiguracji parametrów technicznych

W naszej ofercie znajdują się usb reklamowe o różnych pojemnościach: 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB. Bogata oferta gadżetów z nadrukiem pozwala dopasować pendrive z logo firmy np. pod kątem użyteczności dla konkretnego klienta, który otrzyma urządzenie.

Jakie są możliwości personalizacji artykułów takich jak pendrive z nadrukiem?

Można wybierać spośród wielu modeli pamięci USB w klasycznych kształtach wykonanych z metalu, plastiku lub materiałów ekologicznych. Wszystkie produkty cechuje optymalny stosunek ceny do jakości. Na każdym pendrive nanosimy logo nadrukiem lub grawerem.

Oferujemy także wykonanie usb reklamowego z pvc w dowolnym kształcie oraz kompletne zaprojektowanie gadżetu na indywidualne zamówienie.

Pendrive z własnym nadrukiem to produkt, który podlega pełnej personalizacji. W celu wyboru odpowiedniego koloru urządzenia można skorzystać z obszernej palety Pantone.

Pendrive reklamowe – dlaczego warto zamówić je w naszej firmie?

Dostępna w ofercie pamięć USB z nadrukiem to przystępny cenowo gadżet, który po zaprojektowaniu możemy przedstawić w formie darmowej wizualizacji. Od określonej liczby artykułów gwarantujemy darmowy transport do klienta. Na uwagę zasługuje też niska cena. Pendrive z nadrukiem będącym np. logo firmy jest tani i jednocześnie efektywny w kontekście promowania przedsiębiorstwa. Pamięci USB reklamowe warto zamówić u nas również ze względu na bardzo duże możliwości w zakresie ich konfiguracji. Dotyczy to zarówno aspektu wizualnego, jak i specyfikacji technicznej. Niewielkie urządzenie takie jak pendrive z własnym nadrukiem doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie rozbudowanej kampanii reklamowej danej marki.

Inne produkty w naszej ofercie

Identyfikatory i smycze z nadrukiem

Opaski
reklamowe

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym

Pasy
bagażowe

Długopisy
REKLAMOWE