Najczęściej zadawane pytania
Wszystkie gadżety z nadrukiem wyceniamy indywidualnie w zależności od modelu produktu, jego parametrów, ilości kolorów logo i techniki znakowania, ilości sztuk. Wycenę można uzyskać wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Wszystkie wyceny są ważne 14 dni, chyba że określimy inaczej w ofercie.
Większość upominków reklamowych z własnym logo jest dostępna już od 100 szt.
Wizualizacje gadżetów z własnym nadrukiem wykonujemy bezpłatnie. Potrzebne jest tylko logo w pliku wektorowym (krzywe), formaty plików: cdr, eps, ai lub pdf . Jeśli nie posiadasz pliku logo możemy przygotować wizualizację z napisem wykonanym ogólnie dostępną czcionką, może to być np. adres internetowy strony firmowej, nazwa firmy, numer telefonu itp.

W przypadku jeśli gadżet jest niezgodny ze specyfikacją zamówienia i/lub zatwierdzoną wizualizacją prosimy o przesłanie reklamacji przez e-mail w czasie do 14 dni od otrzymania paczki.

 

W przypadku stwierdzenia pomyłek w produkcji, w zależności od danej sytuacji, proponujemy poprawienie zamówionego gadżetu, produkcję nowego, rabat lub odesłanie towaru i zwrot całej zapłaconej kwoty. Odpowiedzialność za poniesione przez Klienta straty ograniczona jest do wartości zamówienia.

 

Z uwagi na fakt, że odcienie  kolorów mogą się nieznacznie różnić w zależności od użytych materiałów (materiały tekstylne, plastikowe, metalowe) i partii produkcyjnych, nieznaczne różnice odcieni kolorów nie stanowią podstaw do reklamacji. Dla pewności jak będzie wyglądał wybrany kolor na konkretnym materiale istnieje możliwość zamówienia usługi produkcji próbki. Koszt i czas produkcji próbki ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju gadżetu.

Jeżeli szukasz gadżetu, którego nie ma naszej stronie, prześlij zapytanie, opisz jakiego gadżetu szukasz, określ ilość, prześlij zdjęcie. Jeśli będzie to możliwe postaramy się zaproponować produkcję gadżetu na specjalne zamówienie.

Tak, agencjom reklamowym oferujemy wysyłkę no-name do Klienta końcowego.

Wszystkie zamówienia w ilości minimalnej i wyższych wysyłamy gratis za pośrednictwem firmy kurierskiej.