Breloki reklamowe

Breloki firmowe z logo – producent breloków z własnym nadrukiem

Jako producent wysokiej jakości gadżetów marketingowych wytwarzamy m.in. breloki reklamowe z logo i własnym nadrukiem, które należą do grupy gadżetów codziennego użytku. Większość z nas ma jakiś breloczek przyczepiony do kluczy od samochodu, do mieszkania. Warto wykorzystywać nasze produkty do przekazywania treści reklamowych, ponieważ klient będzie miał je często w rękach i w zasięgu wzroku, dzięki temu lepiej zapamięta logo czy hasło reklamowe.

Rodzaj i kształt breloków firmowych możemy dopasować do klienta i treści, jakie chcemy przekazać. Jako producent gadżetów reklamowych mamy w ofercie artykuły wykonane z różnych materiałów i stosujemy wiele technik znakowania, które sprawią, że logo firmy będzie zaprezentowane w atrakcyjny sposób. Kolorowe przedmioty z pvc 2d pozwalają na odtworzenie własnego nadruku w dowolnym kształcie, przy zachowaniu zgodności ze standardem Pantone. Breloki firmowe wykonane z materiałów odblaskowych zwiększają widoczność osoby, która je nosi i poprawiają bezpieczeństwo na drodze. Można je nosić podczas wycieczek rowerowych, spacerów, a także przyozdobić nimi plecaki szkolne dzieci.

Breloki silikonowe – breloki firmowe

Interesującym rozwiązaniem są produkowane przez nas breloki silikonowe w formie krótkiej smyczy. Możemy na nich nadrukować dowolne logo lub napis techniką sitodruku lub wykonać logo tłoczone. Brelok reklamowy z własnym nadrukiem w formie krótkiej smyczy możemy także wykonać z materiałów tekstylnych, np. w formie smyczy okrągłej z logo umieszczonym na haftowanej metce.

Brelok do kluczy to świetne rozwiązanie dla firm z każdej branży. Świetnie sprawdzi się u dealera samochodów, na uczelni, czy podczas konferencji. Jeśli chcesz zamówić produkty z własnym nadrukiem, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Breloki z własnym nadrukiem – dlaczego warto je mieć?

Wytwarzane przez nas jako producenta gadżetów marketingowych breloki firmowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz estetycznym designem. Dołączone do kluczy, stanowią ich piękną ozdobę. Tego typu upominki reklamowe z logo są bardzo trwałe. Mogą one służyć klientom danej firmy przez długi czas, przypominając im o konieczności systematycznego sprawdzania jej oferty. Dzięki temu dochodzi do promowania marki zleceniodawcy wśród potencjalnych konsumentów.

Jako doświadczony producent gadżetów reklamowych zdajemy sobie sprawę z odmienności gustów i potrzeb przedsiębiorców korzystających z naszych usług. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy spersonalizowane projekty według własnego pomysłu lub wskazówek przekazanych nam przez klienta. To Ty decydujesz, z jakiego materiału ma być zrobiony brelok reklamowy z logo firmy i nadrukiem. Masz do wyboru różne kształty i kolory – przy doborze tych ostatnich oferujemy Ci możliwość wskazania barwy uwzględnionej w bogatej palecie Pantone. Na większych gadżetach umieszczamy nazwę przedsiębiorstwa i jego dane kontaktowe. Mniejsze breloczki firmowe znakujemy natomiast jako ich producent charakterystycznym dla danej organizacji motywem graficznym.

Breloki reklamowe z nadrukiem – estetyczne i praktyczne breloczki firmowe

Zastanawiasz się, jak będzie prezentował się dany brelok reklamowy? Nie musisz polegać tylko na swojej wyobraźni. Na Twoje życzenie przedstawimy Ci darmową wizualizację przedmiotu ozdobionego konkretnym motywem graficznym. Do realizacji zadania przystąpimy dopiero po zaakceptowaniu naszych pomysłów. Nie musisz jednak obawiać się, że proces wytwarzania gadżetu potrwa zbyt długo. Jako ich producent szanujemy Twój czas. Breloki firmowe z własnym nadrukiem i logo firm możesz otrzymać nawet w czasie kilku dni roboczych. Przykładamy szczególną wagę do terminowego dostarczania klientom zamówionych towarów.

Reklamowe breloczki są bardzo solidnie wykonane. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa stanowią one opłacalną inwestycję. Wykorzystuje się je bowiem jako tani nośnik przekazów marketingowych. Świetnie nadają się do wręczenia partnerom biznesowym w charakterze gustownego, ale niezobowiązującego upominku. Brelok z własnym nadrukiem i logo firmy może także posłużyć jako nagroda dla stałych klientów za lojalność względem marki.

Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszych usług. Jako producent breloczków reklamowych gwarantujemy Ci najwyższą jakość wykonania gadżetów oraz przystępne ceny.

Inne produkty w naszej ofercie

IDENTYFIKATORY I SMYCZE Z NADRUKIEM

Opaski
reklamowe

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym

USB
PENDRIVE

Pasy
bagażowe

Długopisy
REKLAMOWE