Kategorie
Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe z pvc w indywidualnym kształcie

W poszukiwaniu oryginalnych gadżetów reklamowych zwracamy uwagę na przedmioty o ciekawych kształtach, barwnej kolorystyce czy też nietypowej metodzie umieszczenia logo. Gadżety powinny być użyteczne, a zarazem stanowić widoczny nośnik reklamy tak, żeby umieszczone na nim logo czy hasło reklamowe zwracały uwagę potencjalnych klientów.


Duże możliwości spełnienia tych wszystkich oczekiwań daje zastosowanie miękkiego pvc w projektowaniu gadżetów reklamowych.
Możemy przykładowo wykonać praktyczny brelok reklamowy, który klienci chętnie będą nosili przypięty do kluczy, jednocześnie ilekroć po nie sięgną zobaczą logo firmy, które jest umieszczone na breloku. Brelok do kluczy wykonany z pvc może mieć dowolny kształt, a logo jest wytłoczone, co daje efekt trójwymiarowości. Możemy wykorzystać całą kolorystykę Pantone, dzięki czemu brelok będzie zgodny z kolorem firmowym logo.


Innym użytecznym gadżetem reklamowym, w którym stosujemy miękkie pvc są pendrive reklamowe, które wykonujemy na zamówienie w dowolnym kształcie. Może być to np. kształt samochodu, ciężarówki, tramwaju, owocu, opakowania na kosmetyki lub leki albo po prostu kształt napisu logo. W tak ozdobionym logo z pvc umieszczony jest nośnik usb, który może mieć dowolną pojemność. USB reklamowe w kształcie na zamówienie to użyteczny gadżet, który znajdzie swoje miejsce na biurkach klientów, przypominając jednocześnie o marce darczyńcy.


Logo wytłoczone w pvc możemy również zastosować w popularnych smyczach reklamowych. Końcówka z pvc znajduje się na zakończeniu smyczy, może być wyposażona w dowolny zaczep, jak kółko metalowe, do którego można zaczepić klucze, karabińczyk na identyfikator czy końcówkę na telefon lub usb. Sama smycz reklamowa wykonana jest z przyjemnej w dotyku okrągłej taśmy. Smycze reklamowe okrągłe tkamy z przędzy wybarwionej na wybrany kolor z palety Pantone, co zapewnia im ładny trwały kolor i zgodność z kolorem logo.


Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć projekt własnego gadżetu reklamowego wykonanego z pvc, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.