Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe z logo firmy i własnym nadrukiem

Oferowane przez naszą firmę długopisy reklamowe, pomimo powszechnej komputeryzacji pracy, nadal należą do najpopularniejszych gadżetów. Są niezastąpione, gdy trzeba wykonać szybką notatkę, złożyć podpis w dokumentach bądź zapisać coś w kalendarzu. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów metalowych i plastikowych, a także artykuły ekologiczne i z klipsem w indywidualnym kształcie na zamówienie. Długopisy znakujemy kolorowym nadrukiem lub grawerem. Posiadamy także długopisy ze specjalnymi końcówkami do ekranów dotykowych tzw. touch peny.

Wysokiej jakości długopisy reklamowe z grawerem lub nadrukiem

Wśród najpopularniejszych gadżetów firmowych ozdobionych logo firmy (a często też jej danymi kontaktowymi) wymienia się długopisy reklamowe. W naszej ofercie znajduje się bogata gama długopisów wyprodukowanych z metalu i plastiku. Nasze produkty łączą w sobie estetyczny design oraz funkcjonalność. Ekskluzywne modele wyposażono w pamięć usb,a do wielu z nich można zamówić specjalne etui, dzięki któremu dany przedmiot będzie się świetnie prezentował na biurku. Artykuły piśmiennicze z kolorowym nadrukiem wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Możesz u nas zamówić m.in. długopisy reklamowe z logo firmy zrobione z metalu, plastiku Zaopatrzyliśmy je w długo działające wkłady, które nie zasychają. Dlatego obdarowane tymi gadżetami osoby mogą je zabierać wszędzie ze sobą. Jako producent tego rodzaju upominków gwarantujemy, że świetnie sprawdzą się one w różnych sytuacjach, np. przy tworzeniu notatek z wykładów na studiach albo w trakcie podpisywania umowy biznesowej z kontrahentem.

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem – indywidualizm to podstawa!

Mamy świadomość, że klienci mają różne oczekiwania wobec oferowanych przez nas długopisów reklamowych z kolorowym nadrukiem i logo firmy. Dlatego stawiamy na spersonalizowane rozwiązania. Ty sam decydujesz, jak będzie się prezentował dany gadżet. Bierzemy pod uwagę wszystkie przekazane nam przez konsumenta wytyczne odnośnie do wielkości produktu, jego kształtu, koloru obudowy oraz barwy wkładu. Nie masz żadnego pomysłu? W takim razie zdaj się na nas. Przygotujemy dla Ciebie darmową wizualizację projektu, a po jego zaakceptowaniu przystąpimy niezwłocznie do działania. Na efekty naszych poczynań nie będziesz musiał długo czekać. W umówionym terminie dostarczymy pod wskazany w zamówieniu adres tani zestaw długopisów reklamowych z logo firmy i kolorowym nadrukiem. Już dziś zastanów się, kogo chcesz nimi obdarować. Mogą to być na przykład kontrahenci, z którymi współpracujesz efektywnie już od wielu lat albo wierni Twojej marce klienci. Przygotowane przez nas jako producenta gadżetów firmowych artykuły piśmiennicze z nadrukiem świetnie nadają się do użytku biurowego. Warto rozdać je pracownikom. Regularnie wykorzystywane przez nich produkty z firmowym logo doskonale sprawdzają się jako nośniki przekazów marketingowych.

Producent długopisów firmowych z logo – jak je zamówić?

Dzięki nam staniesz się posiadaczem prestiżowych długopisów reklamowych z kolorowym nadrukiem. Współpracę nawiążesz w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że skontaktujesz się z działem obsługi klienta naszej firmy. Po przeanalizowaniu przekazanych przez Ciebie wskazówek omówimy wspólnie szczegóły realizacji zlecenia oraz uzgodnimy termin dostawy. Jako doświadczony producent gadżetów firmowych z logo gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm oraz najwyższą jakość zamówionych gadżetów.

Inne produkty w naszej ofercie

IDENTYFIKATORY I SMYCZE Z NADRUKIEM

Opaski
reklamowe

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym

USB
PENDRIVE

Pasy
bagażowe