Identyfikatory i smycze z nadrukiem

Tanie smycze reklamowe z własnym nadrukiem

W ofercie Promonova znajdziesz doskonałe smycze reklamowe, które możesz tanio zamówić w dowolnej liczbie, a także umieścić na nich własny nadruk. Atrakcyjne wizualnie i bardzo praktyczne gadżety z pewnością przypadną do gustu osobie obdarowanej. Znajdą zastosowanie w wielu różnych sytuacjach: można ich z powodzeniem użyć przede wszystkim do kluczy czy telefonu, co sprawi, że szybciej je odnajdziesz przed wyjściem z domu.

Tanie smycze mogą być w dowolnej kolorystyce według standardu Pantone, w różnych szerokościach, w zależności od potrzeb zakończone karabińczykiem, kółkiem lub linką na usb, mogą posiadać złączki do odpinania końcówki na identyfikator lub złączki bezpieczeństwa do rozpięcia na szyi. W zależności od potrzeb klienta, gustu czy budżetu dobierzemy tani model, który najlepiej zaprezentuje logo firmy czy hasło klienta.

Identyfikatory posiadają szerokie zastosowanie w biurach, na konferencjach czy targach. Polecamy etui wykonane z twardej lub miękkiej okładki pvc, w których można umieścić kartę identyfikatora. Identyfikatory można zaczepić za pomocą smyczy, którą dodatkowo ozdobimy dowolnym logo lub nadrukiem firmowym. Jako producent upominków reklamowych mamy w ofercie wiele rodzajów gadżetów.

Smycze z własnym nadrukiem

- funkcjonalność do podstawa

Kolorowe tanie smycze reklamowe z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców prowadzących różnego rodzaju akcje promocyjne. Na ten stan rzeczy wpływa nie tylko estetyczny design produktów, ale przede wszystkim funkcjonalność ich użytkowania. Tego typu gadżety firmowe świetnie sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Można je wykorzystywać m.in. do zabezpieczania kluczy, telefonu komórkowego czy pamięci USB przed zgubieniem bądź kradzieżą. Doskonale eksponują też identyfikator pracowniczy, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w trakcie konferencji i spotkań biznesowych z udziałem osób zatrudnionych w różnych organizacjach. Widoczne na pasku logo firmy wraz z informacjami zawartymi na plakietce pozwalają na szybkie ustalenie tożsamości danej osoby.

Tanie smycze reklamowe z własnym nadrukiem często stanowią również element ozdobny młodzieżowego stroju. Świetnie prezentują się one w zestawieniu z koszulkami polo i letnimi spodenkami bądź spódniczkami, podkreślając unikatowy styl i charakter ubioru młodego człowieka. Regularnie noszone w różnych sytuacjach pełnią funkcję nośnika przekazu marketingowego. Umieszczone na nich logo firmy wraz z jej danymi kontaktowymi przyczyniają się do zwiększenia rozpoznawalności marki.

Smycze ekologiczne

Klienci bardzo pozytywnie reagują na przedsiębiorstwa, które wdrażają w swojej działalności rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczne smycze na zamówienie z logo firmy możesz zatem świetnie wykorzystać do promocji oferowanych usług. Spełniają one efektywnie funkcję reklamową, niosąc przy tym przesłanie bliskie wielu ludziom i budujące ich lojalność wobec marki.

Smycze naszywane

Profesjonalny gadżet reklamowy z własnym nadrukiem powinien charakteryzować się odpowiednią funkcjonalnością i wytrzymałością, by przez długi czas służyć swojemu posiadaczowi. Naszywane smycze do kluczy na zamówienie wyróżniają się sposobem wykonania. Składają się z dwóch zszytych ze sobą warstw materiału, dzięki czemu są ponadprzeciętnie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Smycze odblaskowe

Jeśli cenisz sobie gadżety reklamowe o przyciągających uwagę właściwościach, możesz wybrać odblaskowe smycze na zamówienie z logo Twojej firmy. Materiał, z jakiego zostały one wykonane, efektownie połyskuje pod wpływem źródła światła sztucznego. Klientowi taki produkt z własnym nadrukiem przyda się nie tylko do kluczy, ale też podczas wieczornych spacerów.

Smycze okrągłe z metką

Wyróżniający się design to ważny atut gadżetów reklamowych, ponieważ efektywnie przyciąga on uwagę do znajdującego się na nich logo firmy. Okrągłe smycze na zamówienie z metką zdecydowanie potrafią zaciekawić nietypowym wyglądem i sposobem tkania nadającym wygląd i zapewniającym im większą wytrzymałość. Własne logo tkamy na tego typu produkcie na małej metce obok zapięcia, które przyda Ci się np. do kluczy.

Smycze sublimacyjne

Jeśli interesują Cię smycze na zamówienie z własnym, barwnym nadrukiem, możesz śmiało postawić na ich warianty sublimacyjne z naszej oferty. Gadżety reklamowe tego typu są tworzone z użyciem nowoczesnej technologii i umożliwiają przeniesienie na materiał logo firmy z wykorzystaniem pełnej palety barw. To rozwiązanie wyróżnia się wysoką jakością wykonania i będzie świetnie promować Twoją markę.

Smycze sznurówkowe

Nietypowa nazwa reklamowych smyczy sznurówkowych wywodzi się od materiału, z którego produkujemy je na zamówienie z logo firmy klienta. Jest nim specjalna taśma tunelowa o nietypowym, przypominającym sznurówkę splocie. To wybór nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz także bardzo miły w dotyku. Własny nadruk, który możesz na niej umieścić, będzie dokładnie odwzorowany.

Smycze tkane na okrągło

Okrągła smycz do kluczy z własnym logo jest świetnym gadżetem reklamowym, który wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnym designem. Przygotujemy na zamówienie takie smycze w dowolnym kolorze Pantone i zadbamy o to, by logo firmy prezentowało się na nich możliwie najlepiej. Smycze z logo tkanym na okrągło mają efektowny wygląd i z pewnością przyciągną uwagę wielu osób.

Smycze z nadrukiem sitodrukiem

Jeśli chcesz zamówić tanie smycze reklamowe, na których logo Twojej firmy utrzyma się nawet po wielu miesiącach użytkowania, postaw na nasze gadżety znakowane sitodrukiem. Technika ta przynosi znakomite rezultaty. Twój własny nadruk na materiale będzie z powodzeniem utrzymywał się przez bardzo długi czas, dodatkowo sitodruk daje możliwość odtworzenia nawet małych detali w logo.

Smycze firmowe z nadrukiem - personalizowane produkty w najlepszych cenach

Mamy świadomość różnorodności oczekiwań i preferencji przedsiębiorców korzystających z naszych produktów. Dlatego udostępniamy im możliwość zamówienia personalizowanych tanich smyczy reklamowych z własnym nadrukiem. Przy przygotowywaniu gadżetów bierzemy pod uwagę preferencje Klienta i dostępny budżet. Jeśli jednak nie masz pomysłu, jak powinien wyglądać dany gadżet, nie przejmuj się. możesz skorzystać z porad ze strony pracowników naszej firmy.

Powierzając im zadanie zaprojektowania i wykonania konkretnego artykułu, zyskujesz pewność, że w Twoje ręce trafi unikatowy przedmiot, który będziesz mógł wykorzystać np. jako nagrodę dla kontrahentów i klientów lojalnych marce. Dzięki opracowanej przez nas darmowej wizualizacji dowiesz się, jak będzie prezentował się określony model, jeszcze przed jego powstaniem.

Dlaczego smycze z własnym nadrukiem są świetnym gadżetem reklamowym?

Zdecydowana większość przedsiębiorstw bardzo chętnie składa zamówienia na smycze reklamowe zawierające nadruk z logiem firmy. Można wymienić wiele przyczyn takiego stanu rzeczy, ale najważniejszą z nich jest ewidentnie ogromna funkcjonalność tego typu gadżetów. Po rozdaniu ich pracownikom na imprezach branżowych da się do nich bez problemu przyczepić identyfikatory, co znacząco ułatwi komunikację z osobami zainteresowanymi stoiskiem przedsiębiorstwa.

Przede wszystkim sprawdzą się one jednak w roli symbolicznych upominków przeznaczonych zarówno dla kadry pracowniczej, jak i klientów. Smycze reklamowe z logiem firmy efektywnie promują przedsiębiorstwo, ponieważ są przykładem bardzo praktycznego gadżetu. Ich wartość tkwi przede wszystkim w tym, że w wielu przypadkach ułatwiają codzienne życie i stale towarzyszą posiadaczowi w realizowaniu obowiązków, przypięte np. do kluczy czy telefonu.

Zaletą takiego stanu rzeczy jest oczywiście to, że osoba obdarowana takim gadżetem na zamówienie będzie miała regularnie przed oczami nadruk z logiem Twojej firmy. Przyczyni się to do zwiększenia świadomości istnienia tej konkretnej marki, co może wpłynąć na tworzenie się pozytywnych skojarzeń związanych z usługami lub produktami, które oferujesz. Znakiem graficznym na materiale zainteresują się też z pewnością członkowie rodziny lub znajomi.

Najważniejszym atutem takich gadżetów jest jednak to, że ich jakość potrafi przyczynić się do zbudowania lojalności wobec Twojej marki. Smycze reklamowe z własnym nadrukiem, które możesz dostać w naszej firmie na zamówienie, charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i posłużą każdemu użytkownikowi przez długi czas. W wielu przypadkach przyczynią się np. do sprawnego odnalezienia kluczy lub innej przypiętej do nich rzeczy.

Pozytywne wspomnienia związane z użytkowaniem będą dotyczyć też Twojej firmy. Rozważając w przyszłości zakup jakiegoś produktu, posiadacz gadżetu z pewnością w pierwszej kolejności weźmie pod uwagę asortyment tego przedsiębiorstwa, którego upominek doskonale służył mu przez wiele miesięcy czy nawet lat. Praktyczne podarki mają zatem ogromne znaczenie i zdecydowanie warto je wdrażać w ramach marketingu. W naszej firmie stawiamy wielki nacisk na to, by były one najwyższej możliwej jakości – zdajemy sobie bowiem sprawę, że to bezpośrednia i ważna forma promocji marki klienta.

Inne produkty w naszej ofercie

Opaski
reklamowe

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym

USB
PENDRIVE

Pasy
bagażowe

Długopisy
REKLAMOWE

Promonova - niezawodny producent tanich smyczy reklamowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zależy Ci na czasie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony towar został dostarczony pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie. Na wszystkie zamówienia już w ilości minimalnej oferujemy Klientom darmowy transport firmą kurierską. U nas zaopatrzysz się w wysokiej jakości tanie smycze reklamowe z logo firmy zrobione z różnego rodzaju materiałów. Masz do wyboru modele o różnej długości i grubości taśmy. Sam decydujesz, które produkty najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. My dostosujemy się do każdego życzenia Klienta.