Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe i firmowe z własnym nadrukiem i logo

W dzisiejszym cyfrowym świecie może być trudno zrozumieć, dlaczego tanie gadżety reklamowe z własnym nadrukiem i logo nadal zajmują ważne miejsce w strategii marketingowej firmy. W końcu reklama internetowa daje szansę na natychmiastowe wrażenie na potencjalnych klientach. Jednak upominki firmowe pozostają cennym narzędziem do tworzenia i podtrzymywania świadomości marki.

Takie prezenty obejmują wszystko, co ma na sobie markę przedsiębiorstwa. Może to być np. długopis lub kubek z logo firmy.
Gadżety reklamowe są używane jako gratisy na imprezach, jako upominki firmowe. Nadają się także do wewnętrznego budowania świadomości marki, np. artykuły piśmiennicze czy smycze promocyjne dla pracowników.

Tanie gadżety firmowe z własnym nadrukiem

Zastanawiasz się, jak zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty? W naszej firmie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Mamy wieloletnie doświadczenie na polskim i międzynarodowym rynku reklamowym i świadczymy kompleksowe usługi z zakresu produkcji tanich gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem. Pokrywamy określonymi motywami graficznymi różnorodne przedmioty codziennego użytku (np. długopisy, opaski na rękę, bandany, breloki, smycze, pendrive’y albo pasy bagażowe), a także bardziej oryginalne artykuły (np. gadżety reklamowe z pvc w indywidualnym kształcie). To Ty decydujesz, na jakim produkcie zostanie umieszczone logo firmy. My ze swej strony dopasujemy się do każdego życzenia.

Naszą ofertę wyróżnia pełna personalizacja. Przygotowujemy tanie gadżety reklamowe z własnym nadrukiem na indywidualne zamówienie, na podstawie przekazanych przez klienta wskazówek oraz wytycznych. Nie masz pomysłu, jak powinny wyglądać firmowe upominki rozprowadzane przez Twoje przedsiębiorstwo? Żaden problem! Możesz liczyć na pomoc pracowników naszej firmy. Opracujemy odpowiedni projekt oraz zaprezentujemy Ci go w wyznaczonym terminie za pomocą darmowej wizualizacji. Po zaakceptowaniu naszego pomysłu niezwłocznie przystąpimy do działania.

Tanie gadżety reklamowe z logo firmy – nowoczesne techniki produkcji

Termin produkcji zależy od rodzaju gadżetu i wielkości zamówienia. W większości przypadków możesz liczyć na dostawę tanich gadżetów reklamowych i firmowych z logo w ciągu kilku lub kilkunastu dni roboczych od przekazania nam zlecenia. Własne nadruki wykonujemy przy wykorzystaniu rozmaitych metod. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • nadruk sublimacją,

  • sitodruk,

  • tampodruk,

  • tłoczenie w pvc,

  • haft komputerowy;

  • grawer,

  • logo tkane.

Jeśli nie wiesz, jaką metodę znakowania przedmiotów wybrać, możesz skorzystać z porad naszych pracowników. Pomożemy Ci w doborze technik odpowiednio dopasowanych do rodzaju danego tworzywa, które ma zostać pokryte własnymi nadrukami i logo firmy.

Gadżety reklamowe dla różnych branż

Produkcja upominków reklamowych to nasza pasja, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem. Dlatego swoją ofertę kierujemy zarówno do mniejszych podmiotów gospodarczych, jak i większych spółek i korporacji. Nie ma znaczenia, w jakiej branży działasz. Podejmujemy się przygotowania tanich gadżetów firmowych m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych, firm produkcyjnych, dealerów samochodowych, firm farmaceutycznych i przedsiębiorstw z sekotra IT.

Zrobione przez nas własne nadruki i logo odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby opracowane projekty były idealnie dopasowane do potrzeb zleceniodawcy, także pod względem kolorystyki, przygotowanej na podstawie bogatej palety Pantone. Dlatego produkty firmy cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Artykuły są trwałe, wyróżnia je nie tylko estetyczny design, ale też funkcjonalność. Większość z nich poza rolą dekoracyjną i reklamową pełni także funkcję użytkową. Stałym klientom oferujemy pakiet atrakcyjnych promocji i rabatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

7 głównych powodów, dla których gadżety reklamowe są niezbędnymi narzędziami marketingowymi:

Tani marketing powtarzalny marki

Reklama cyfrowa jest przeczytana w kilka sekund. E-mail można łatwo usunąć. Gadżety reklamowe w fizycznej formie mają znacznie dłuższą żywotność. Artykuły takie jak smycze reklamowe, długopisy, pendrive lub kubki, to przedmioty, które są zatrzymywane przez klientów na dłużej. Kiedy wyciągną długopis lub założą smycz na klucze, dane Twojej firmy zostaną zobaczone też przez inne osoby. Za każdym razem, gdy używany jest gadżet reklamowy, zwiększa on zasięg świadomości Twojej marki. Jednorazowa inwestycja w gadżet przynosi zwroty, które trwają przez kilka dni, tygodni, a nawet lat, gdy produkty pozostają w użyciu.

Prezenty firmowe budują relacje

Luksusowe upominki reklamowe, takie jak usb z logo, to świetny sposób na budowanie trwałych relacji z najważniejszymi klientami. Klienci uwielbiają czuć się doceniani.. Wysyłanie przydatnych prezentów klientom wpłynie na nich pozytywnie i zwiększy poczucie więzi i zadowolenia ze współpracy.

Buduj lojalność wobec marki dzięki gratisowym gadżetom.

Działalność influencerów w sieciach społecznościowych przynosi korzyści firmie, która inwestuje w gadżety reklamowe. Wysyłanie atrakcyjnych gadżetów reklamowych do blogerów i osób wpływowych oznacza, że zrobią im zdjęcie, używając lub nosząc prezent, i opublikują je, aby tysiące obserwujących mogło je zobaczyć. Marketing szeptany to najsilniejsze narzędzie do pozyskiwania potencjalnych klientów, a przedmioty promocyjne oferują szybki sposób na pozyskanie kluczowych wpływowych osób, aby zyskać przyczepność wśród ich obserwujących.

Utwórz fizyczne połączenie ze swoją firmą

Ludzie nie mogą dotknąć cyfrowego banera reklamowego ani zdjęcia w mediach społecznościowych. Łatwo też o nim zapomnieć. Coś, czego możesz dotknąć jak gadżet, tworzy namacalny związek między klientem a firmą. Sprawia, że Twoje logo bardziej zapada w pamięć, ponieważ odbiorcy prezentów widzą i używają Twojego przedmiotu raz po raz.

Przydatna wizytówka

Twoje logo i dane kontaktowe na wizytówce, która tkwi w szufladzie biurka, nie zbudują rozpoznawalności marki. Oczywiście jest czas i miejsce na wizytówki – ale czasem potrzebujesz czegoś dodatkowego. Jednak podkładka pod mysz, kubek podróżny lub pas bagażowy z informacjami o firmie, które ułatwiają wyszukiwanie w chwili kiedy są one potrzebne, pozostają niezastąpione.

Silna świadomość marki

Nie tylko klienci cenią gadżety reklamowe. Silna tożsamość marki w miejscu pracy może budować lojalność pracowników. Tożsamość marki, w przypadku której pracownicy są dumni z tego, że mogą pochwalić się swoją pracą w firmie, to świetny sposób budowę motywacji pracowników i pracy zespołowej – nie wspominając o korzyści z bezpłatnego marketingu.

Twórz ambasadorów marki w swoich pracownikach, oferując produkty promocyjne jako zachęty, prezenty lub po prostu jako część standardowych artykułów biurowych. Twoi pracownicy będą rozdawać gratisy swoim znajomym i rodzinie, zwiększając zasięg marketingowy produktu o wartość dodaną w postaci osobistego polecenia.

Rozwijaj reputację jakości

Wysokiej jakości artykuły gadżety reklamowe dodadzą Twojej marce blasku jakości premium . Pokazują, że zależy Ci na tym, co rozdajesz: Twoi klienci poczują, że wysokiej jakości prezent odzwierciedla usługę na najwyższym poziomie, jakiej oczekują.

Jak zaprojektować gadżety reklamowe, które pokochają klienci?

Kuszące jest umieszczenie jak największej ilości informacji na produkcie promocyjnym, ale może to przytłoczyć projekt.

Uwzględnij absolutne minimum, aby ułatwić zapamiętanie marki w mgnieniu oka. Czasami wystarczy logo i strona internetowa.
Wybierz produkty w kolorach firmowych, aby zachować spójność stylu i zwiększyć szanse na rozpoznanie marki.
Chcesz, aby Twój przedmiot był używany wielokrotnie. Nowości mogą na początku wywołać uśmiech u klientów, ale jest mało prawdopodobne, aby były używane wielokrotnie. Użyteczne pendrive’y, smycze reklamowe, długopisy i kubki  to świetne przykłady przydatnych produktów, które klienci zatrzymają.

Znajdź inspirację na naszej stronie i zaprojektuj z nami własne gadżety z nadrukiem.